В Україні хочуть створити третейський суд

press-centr.com

Голова Міністерства юстиції Денис Малюська виступив із заявою про те, що у відомстві не виключають можливості створення третейського суду в нашій країні. Так, він зазначив, що зараз Україна веде судовий процес у Стокгольмі, оскільки там є міжнародний суд, який користується авторитетам. У зв’язку з цим, міністр хоче, щоб подібний суд функціонував й в нашій державі.

Керівник відомства також звернув увагу на те, що третейський суд в Україні має функціонувати нарівні з міжнародними судами в Стокгольмі та Лондоні. Для того, щоб ця ідея була реалізована необхідно залучити іноземних суддів, які користуються авторитетом.

На думку Малюськи, створення такого суду в Україні позитивно позначиться на інвестиційному кліматі держави для великого бізнесу. Крім цього, він додав, що першим завданням для відомства стане подолання корупції в судовій системі.

press-centr.com

Після того, як міністерство зможе мінімізувати корупцію, необхідно перейти до будівництва нової інфраструктури та мати хоч якусь стабільність. Зараз запрошувати іноземців та створювати третейські суди немає сенсу. У зв’язку з цим, відомство закриває основоположні дірки та переходить до більш довгострокових планів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*