Екс-нардеп Тетяна Чорновол кинулася в боротьбу з Андрієм Портновим

news.pn

Парламентарій Верховної Ради України Тетяна Чорновіл звернулася з позовом до суду, в якій просить зобов’язати Держбюро розслідувань відкрити кримінальні справи проти екс-заступника керівника Адміністрації президента часів Януковича Андрія Портнова. Відповідні відомості розповіли в прес-центрі політичної сили «Європейська солідарність».

Так, колишній нардеп заявила, що ДБР відмовляється порушувати кримінальні справи проти Портнова. При цьому відомство не звертає уваги на заявників та ігнорують їх заяви.

Також Чорновіл повідомила, що 3 вересня вона подала 2 заяви про відкриття кримінального провадження проти Портнова. Згідно з Кримінальним кодексом нашої країни, заяви протягом доби повинні вноситися до Єдиного реєстру. Станом на 6-е вересня дані заяви до реєстру включені не були.

news.pn

У зв’язку з цим, керівництво бюро порушує законодавства та відмовляє порушувати будь-які справи проти Портнова. Чорновіл має намір домогтися відкриття проваджень через суд.

Пізніше Андрій Портнов відреагував на заяву Чорновол та повідомив, що не є державним службовцем, а значить ДБР не може почати проти нього кримінальне провадження, оскільки дана справа не входить до компетенції відомства.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*