На чергові вибори в Україні ЦВК зажадала 2,2 мільярда гривень

abomus.com

У прес-службі Центральної виборчої комісії повідомили, що вже затверджені бюджетні запити на проведення виборів нардепів України, виборів на місцевому рівні, на відшкодування витрат політпартіям, які візьмуть участь у передвиборній агітації під час виборів народних депутатів, а також на програму, пов’язану з функціонуванням реєстру виборців. Всі ці запити будуть розглянуті під час затвердження бюджету України на 2020 рік.

У повідомленні зазначено, що відповідно до бюджетного запиту ЦВК на проведення місцевих виборів, які відбудуться восени наступного року, планують витратити близько 2,2 млрд грн. Крім того, організація та проведення виборів народних депутатів, які також пройдуть у 2020 році, обійдуться державі не менш ніж в 95,5 млн гривень.

abomus.com

У ЦВК також передбачили відшкодування витрат партіям, які візьмуть участь у виборах нардепів. Зокрема, планується відшкодувати партіям витрати, пов’язані з передвиборною агітацією. На це з бюджету держави ЦВК пропонує виділити близько 467 млн гривень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*