На прожитковий мінімум в Україні прожити не можливо, – прем’єр України

politeka.net

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що нинішній розмір прожиткового мінімуму, який становить 1936 грн, ставить пересічних громадян країни перед необхідністю в буквальному сенсі виживання. На думку Гончарука, дану суму не можна навіть назвати «прожитковим мінімумом», оскільки вижити на неї просто не представляється можливим.

За словами Гончарука, однією з головних проблем є те, що при затвердженні даного прожиткового мінімуму явно не враховувалися витрати на комунальні послуги. В результаті це призвело до ситуації, коли реальні тарифи не відповідають фінансовим можливостям громадян України.

politeka.net

Гончарук підкреслив, що сьогодні одним із головних завдань уряду є перегляд раніше затвердженого розміру прожиткового мінімуму і його відповідне збільшення до найбільш оптимальної суми.

Попри заяви Гончарука, експерти в галузі економіки вважають, що не варто очікувати підвищення прожиткового мінімуму. Як головний аргумент вони називають те, що подібне рішення уряду спричинить різке збільшення всіх соціальних виплат.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*