Президент УЄФА підтримав ідею проведення в Україні Чемпіонату Світу з футболу

slavtradition.com

В рамках зустрічі між президентом Української асоціації футболу Андрієм Павелком та президентом УЄФА Олександром Чеферіним на обговорення було піднято питання щодо можливості проведення на території України міжнародних спортивних турнірів. Зокрема, Павелко заявив про плани не раніше ніж через 3 роки домогтися проведення в Україні юніорського чемпіонату світу з футболу.

За словами Павелка, Українська асоціація футболу готова докласти максимум зусиль для того, аби Україна прийняла на своїй території такий масштабний турнір. Водночас він переконаний, що країна потребує паузи, яка допоможе «відновити сили» після проведення фіналу Ліги Чемпіонів 2018 у Києві. Проте, вже через 3-4 роки Україна готова подати заявку на проведення ЧС з футболу серед юніорів.

slavtradition.com

У свою чергу, Чеферін зазначив, що в плані інфраструктури Україна є ідеальним варіантом для проведення світової першості серед юніорів, більш того, він готовий підтримати Україну, коли постане питання про голосування з приводу країни, що приймає.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*