Польща почала будувати газопровід вздовж кордонів України

www.themoscowtimes.com

На території Польщі почалася реалізація спільного зі Словаччиною проекту газопроводу, довжина якого повинна становити майже шістдесят кілометрів.

Віцепрезидент фірми Gaz-System Артур Завартко заявив, що роботи розпочалися на польській ділянці газопроводу. За словами топ-менеджера, ця ділянка є найбільш складною, тому що газопровід «Польща – Словаччина» буде прокладатися на даному етапі через гірську місцевість.

Завартко додав, що закінчення робіт планується до кінця 2021 року. Для реалізації проекту буде потрібно використанням самих передових технологій.

www.themoscowtimes.com

Газопровід, що з’єднує Польщу та Словаччину і який буде проходити поблизу українського кордону, буде реверсним, забезпечуючи постачання «блакитного палива» в обох напрямках. Вартість польської ділянки газопроводу обійдеться в суму понад 115 мільйонів євро.

Нагадаємо, що в останній день серпня представники нашої країни, Польщі та Сполучених Штатів підписали меморандум, що дозволяє Варшаві займатися поставками газу в Україну в значних обсягах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*