У депутатів Верховної Ради України потрібно відібрати закордонні паспорти

Fromua.news

На період парламентських сесій у народних обранців необхідно вилучати посвідчення особи для поїздок за кордон. Таку пропозицію висунув голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Спікер заявив, що необхідно боротися за працездатність в законодавчому органі. Він провів паралелі між нардепами та простими українцями, яким загрожує звільнення з роботи за прогул.

В ефірі програми «Свобода слова» Разумков запропонував забирати закордонні паспорти нардепам і видавати їх на руки тільки для відрядних поїздок за кордон.

За словами спікера, всупереч п’ятничній роботі у Верховній Раді, на засіданнях парламенту і нарадах комітетів багато нардепів були відсутні.

Fromua.news

Також в телеефірі Разумков і гості програми обговорили «кнопкодавство» і методи боротьби з цим явищем. Спікер парламенту заявив, що він з колегами працюють над цим питанням.

Голова Верховної Ради розповів також про систему «Рада 3» із сенсорною кнопкою для голосування. На думку Разумкова, така система, яка протягом одинадцяти років не отримала сертифікацію, зараз не відповідає сучасним викликам і не передбачається регламентом парламенту.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*