Мер Дніпра Філатов виграв парі у президента України Зеленського

amp.hyser.com.ua

Дніпровський міський голова Борис Філатов на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук» заявив про те, що виграв в парі, раніше укладеним між ним і президентом України Володимиром Зеленським.

До своєї публікації мер Дніпра додав відеозапис з моста, який став предметом спору між ним і главою держави. Умовою парі було завершення капітального ремонту до 14 вересня, або звільнення міського голови. Парі було укладено на зустрічі мера і Володимира Зеленського 12 липня.

На відеозаписі Філатов показав інсталяцію «залізного трону» і запропонував посидіти в ньому. Цей предмет відомий по фентезійному серіалу «Гра престолів» і символізує владу в вигаданому королівстві.

amp.hyser.com.ua

Городяни вже приступили до практичних випробувань відремонтованого мосту. Свій «тест-драйв» моста провів блогер Денис Гороховський, проїхавшись по ньому.

Нагадаємо, що популярна фотомодель Ганна Мінюкова, також відома під псевдонімом Ася Малкович, в кінці липня пообіцяла сфотографуватися без одягу, якщо Філатов виграє парі та відкриє відремонтований міст в обіцяний термін.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*