Початок діалогу між Україною і Росією покладено – президент Зеленський виграв ще один бій

Thebell.io

7 вересня в аеропорт Бориспіль прибув літак, на борту якого перебували 35 громадян України, які повернулися на батьківщину в рамках процедури обміну військовополоненими між Україною та Росією. Відзначається, що українців зустрічали їхні родичі та друзі. Крім того, з огляду на важливість даної події, в аеропорту також був присутній президент України та безліч журналістів.

Серед тих, хто повернувся на батьківщину за підсумками успішної реалізації домовленостей між РФ та Україною з приводу обміну політв’язнями, значаться український режисер Олег Сенцов, громадські активісти Олександр Кольченко та Володимир Балух, а також ще 32 людини, включаючи полонених українських моряків.

Thebell.io

Зеленський звернувся до присутніх зі словами про те, що подібна подія стала можливою завдяки скоординованій роботі обох сторін. Зокрема, він наголосив на великій ролі робочої групи, створеної з його спільної ініціативи з президентом РФ. Більш того, Зеленський висловив надію на те, що успішний обмін політв’язнями це лише початок, оскільки кінцевою метою є повернення всіх полонених українців на батьківщину, включно з тими, хто знаходяться в Криму, й припинення військових дій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*