Переговори з приводу транзиту російського газу можуть призвести до самознищення України

24tv.ua

В одній зі своїх останніх статей аналітики Володимир Горбулін, Михайло Гончар та Сергій Дьяченко пишуть про ризики, з якими може зіткнутися Україна в ході тристороннього переговорного процесу з приводу транзиту російського газу через Україну в Європу. Зокрема, вони не виключають можливості того, що для української сторони подібні переговори можуть обернутися капітуляцією та самодеструкцією.

Автори статті відзначають, що у ЄС не вистачить політичної волі для того, аби змусити Росію підписати з Україною новий транзитний контракт. Більш того, переслідуючи свої власні інтереси, Євросоюз вважатиме за краще тиснути на Україну з приводу укладення будь-якого контракту з РФ, незалежно від того, чи будуть вигідні запропоновані умови самій Україні.

24tv.ua

При цьому, як відзначають експерти, на порядку денному буде стояти не тільки енергетичне питання. Головна небезпека полягає в тому, що наявність енергетичних важелів дозволить реалізувати сценарій гетерогенного впливу, при якому Україна буквально знищить саму себе.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*