Незаконний видобуток бурштину в Україні потрібно легалізувати

yantar.ua

В ході спілкування з журналістами секретар Ради національної безпеки та оборони України (РНБО) Олександр Данилюк заявив, що введення кримінальної відповідальності та інших заходів заборонного характеру навряд чи дозволить підвищити ефективність боротьби з незаконним видобутком бурштину. На думку Данилюка, єдино правильним рішенням буде легалізація бізнесу з видобутку викопної смоли та контроль за ним з боку держави.

Данилюк провів паралель з іншими проблемами подібного характеру, чинними в Україні. Зокрема, заборона казино, заборона на експорт лісу-кругляка — на всьому цьому, за словами Данилюка, продовжують заробляти кримінальні елементи й представники правоохоронних органів. Тому єдиний варіант, як вважає Данилюк, це вибрати правильну модель легалізації бізнесу з видобутку бурштину та впровадити ефективні методи контролю.

yantar.ua

Нагадаємо, що раніше президент України Володимир Зеленський вніс на розгляд парламенту законопроект, який передбачає кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення/обмеження волі за незаконний видобуток бурштину.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*