Порошенко похвалив себе за обмін тисячі військовополонених

belsat.eu

П’ятий президент України Петро Порошенко після того, як був проведений обмін 35 полонених громадян України, у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» заявив про те, що він причетний до звільнення тисяч українців.

У своєму профілі екс-голова держави написав, що звільнення полонених Кремля громадян України є великою та радісною подією не тільки для них та їхніх рідних, а й для кожного українця в усьому світі.

Відповідно до повідомлення Петра Порошенка, він написав, що як п’ятий голова України, який є причетним до того, що тисячі українців були звільнені, він знає, що у подібній ситуації прості рішення виключені. Однак Порошенко пишається тим, що рішення Міжнародного морського трибуналу, яке було завойовано навесні цього року, змогло вплинути на Російську Федерацію, у результаті чого були звільнені герої України.

belsat.eu

Також Порошенко у своєму профілі написав, що сьогоднішній гарний настрій не повинен призвести до розслабленого стану, оскільки попереду чекає виснажлива боротьба з заклятим ворогом України, який є сильним та підступним. Ця боротьба буде загальною і для влади, і для опозиції.

Таким чином, виходячи з опублікованого повідомлення Петра Порошенка, екс-президент приписав собі у заслуги обмін полоненими.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*