Мінфін України запропонував перейти на систему подвійного оподаткування

retailers.ua

Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет у процесі спілкування з представниками засобів масової інформації 6 вересня заявив, що Міністерство фінансів з метою збільшення надходжень до державної скарбниці запропонувало перейти на систему подвійного оподаткування з тими державами, в яких користується популярністю офшорний бізнес.

Відповідно до слів міністра, Міністерство фінансів відправить законопроекти у парламент для їх утвердження. У разі їх прийняття наша держава зможе перейти на систему взаємодії, що передбачає подвійне оподаткування з Малайзією, Сполученим Королівством, Кіпром та іншими державами. Щорічно все більше держав запроваджують подібну систему.

Дмитро Дубілет поінформував, що на даний момент податок на виведення грошових коштів для бізнесу з Кіпру становить 2%, а після впровадження законодавчого акту податкова ставка досягне позначки до 5%.

retailers.ua

За словами міністра, якби у період останніх 3-х років податкова ставка становила 5%, тоді у державну казну надійшло б понад 1 млрд грн.

Нагадаємо, що у кінці серпня уряд прийняв рішення про призначення на посаду міністра Кабміну Дмитра Дубілета, що є колишнім менеджером «ПриватБанку» та співзасновником «Monobank».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*