У Мінську 18 вересня обговорять обмін за формулою “всіх на всіх”

belaruspartisan.by

У Мінську на зустрічі Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Сході України, яка пройде 18 вересня, буде обговорено питання перспективи обміну полоненими між Україною та Російською Федерацією, яка буде мати формат «всіх встановлених на всіх встановлених».

Згідно з інформацією, у процесі зустрічі буде піднято питання стосовно проведення нового етапу обміну полоненими всіх встановлених на всіх встановлених осіб. Таким чином, передбачається обмін 200 на 70 осіб.

Відзначається, що якщо сторони зможуть домовитися та провести обмін тих людей, місце розташування яких є певним, тоді з’явиться можливість у найкоротші терміни встановити місцеперебування безвісти зниклих осіб, після чого провести і їх обмін. Саме таким чином одне з ключових пунктів мінського комплексу заходів стосовно обміну «всіх на всіх» — зможе бути реалізованим у повному обсязі.

belaruspartisan.by

Відповідно до даних, у процесі зустрічі Тристоронньої контактної групи буде обговорюватися питання дотичного остаточного розведення сил та засобів, розташованих у пілотних зонах на лінії зіткнення у районі населених пунктів Петрівське та Золоте.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*