Нові подробиці служби сина Порошенка в зоні АТО

www.politjournal.com

Повідомляється, що джерело з Генерального штабу Збройних сил України опублікував інформацію в Інтернеті про службу на Донбасі сина екс-голови України Петра Порошенка.

Джерело поінформувало, що Олексій Порошенко не брав участі у військових діях, а для конспірації він використовував змінене прізвище. Також син колишнього президента перебував під охороною майже цілого взводу бійців спецпризначення.

Повідомляється, що Олексій Порошенко проходив службу, термін якої склав період у декілька місяців, у 40-му окремому мотопіхотному батальйоні.

Відповідно до даних, у військовому квитку сина п’ятого президента написана фейкове прізвище, яке було придумане з метою прикриття. За словами джерела у Генштабі, Олексій Порошенко ніколи не брав участі у бойових операціях. Він був мобілізований, однак, після обрання його парламентарієм, він звільнився.

www.politjournal.com

Відзначається, що син Порошенко був призначений командиром міномета, а також перебував у батареї, яка була розміщена на відстані 200 метрів від штабу у Краматорську.

Джерело повідомило, що Олексій Порошенко, який охоронявся на постійній основі, жив в одному будинку з генералами. Також наголошується, що інших солдатів у даній будові не було.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*