У США мають намір оголосити імпічмент президента

aftershock.news

У комітеті Палати представників парламенту Сполучених Штатів Америки, який займається питаннями юриспруденції, мають намір поставити на голосування питання про проведення розслідування, необхідного для початку процедури імпічменту проти лідера країни Трампа.

Проект резолюції оприлюднять у понеділок. Представники демократичної партії висловили сподівання, що подібні дії зможуть посилити важелі для отримання свідчень від свідків. Також зазначається, що ніхто не гарантує того, що розслідування зможе обернутися висуненням звинувачень голові держави.

Варто відзначити, що положення про імпічмент спочатку висувається на голосування в Палату представників, якщо воно буде схвалене, то передається в Сенат. Враховуючи те, що більшість сенаторів представляють республіканську політичну силу, то прийняття ними імпічменту Трампу малоймовірно.

aftershock.news

На даний момент кілька комітетів, які займаються законодавством, розглядають питання про дії Трампа, у тому числі оприлюднення їм декларацій про податки, про нелегальну передачу коштів свідкам, які загрожували опублікувати інформацію з його особистого життя, а також про розтрату бюджетних коштів на готелі та іншу нерухомість, що належить лідерові.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*