Прокуратура Нідерландів просить Росію про видачу звільненого Україною Цемаха

Thebabel.net

Представники нідерландської Генпрокуратури звернулися з проханням до російської влади про видачу Володимира Цемаха, якого раніше влада звільнила України. Варто зазначити, що Цемах входив до складу незаконних збройних формувань так званої «ДНР». Влада нашої країни та Нідерландів вважає, що він причетний до катастрофи Боїнга «MH17».

Підкреслимо, що співробітники Служби безпеки та спецназ Великобританії «SAS» заарештували Цемаха в його квартирі. Представники української та британської спеціальних служб зробили спробу отримати від Цемаха свідчення у справі про катастрофу боїнга. Крім цього, вони мали намір зробити його однією з центральних фігур на судовому процесі, який відбудеться наступного року в Гаазі.

Thebabel.net

Необхідно нагадати, що 07.09.19. Україна провела обмін полоненими з Російською Федерацією. У списки на обмін потрапив та Володимир Цемах. Підкреслимо, що обмін відбувся за формулою «35 на 35». Варто відзначити, що напередодні обміну Цемаха допитали представники прокуратури Нідерландів. У зв’язку з допитом, процесу обміну був затриманий.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*