Обмін військовополоненими між Росією та Україною — крок у правильному напрямку, – НАТО

Belsat.eu

На офіційному сайті НАТО опублікували повідомлення, в якому сказано, що у військовому блоці позитивно розцінили обмін утримуються осіб між Україною та Російською Федерацією. Так, дані дії розцінюють як ще один крок в потрібному напрямку.

В Північноатлантичному альянсі заявили, що вітають повернення на батьківщину українських моряків, які були захоплені російськими силовиками поблизу Керченської протоки, а також режисера Олега Сєнцова.

Також відзначимо, до цього генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд виступив із заявою про те, що обмін осіб, які утримуються Україною та Російською Федерацією – це важливий крок до примирення двох конфліктуючих держав. Водночас, він нагадав, що даний обмін є одним з важливих положень Мінських переговорів. Генсек також висловив готовність допомогти двом державам у примиренні.

Belsat.eu

Нагадаємо, 7-го вересня між Україною та Російською Федерацією відбувся обмін утримуваних осіб. В рамках обміну на батьківщину повернулися 35 українців, поміж яких 24 українських моряки та режисер Олег Сєнцов.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*