Росія, намагаючись зберегти обличчя, вирішила повернути Україні захоплені в Керченській протоці кораблі

Twnews.com.ua

Координатор групи юристів захоплених моряків Микола Полозов інформує, що Російська Федерація має намір передати Україні судна, на яких захопили моряків восени минулого року поблизу Керченської протоки. У процесі обміну утримуваних осіб члени екіпажу захоплених кораблів повернулися у свою країну.

Так, Полозов зазначив, що російська сторона хотіла зберегти обличчя та відстояти твердження про те, що ці кораблі не підпадають під юрисдикцію Міжнародного трибуналу.

Якби Російська Федерація передала Україні тільки моряків, то це виглядало б як виконання умов трибуналу. В рамках великого обміну російська сторона прийняла рішення передати нашій країні й захоплені судна.

Twnews.com.ua

Необхідно нагадати, що до цього Микола Полозов виступив із заявою про те, що, якщо Росія передасть полонених моряків, то таким чином виконає частину рішення Міжнародного трибуналу Організації об’єднаних націй. Також він додав, що для трибуналу не має значення, як саме російська сторона передасть полонених – разом з іншими ув’язненими або обміняє їх на когось.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*