Офіцер Збройних сил України дав чітку відповідь чому військових ЗСУ йдуть з армії

amp.hyser.com.ua

Службовець Збройних сил України під псевдонімом Нічний Сталкер у своєму профілі в соціальній мережі “Фейсбук” інформує користувачів про те, що змусило його покинути лави української армії.

Так, на питання про те, чому українці йдуть із ЗСУ, оборонне відомство нашої країни розповідало про проведені круглі столи, опитування, соціальні умови, житло та заробітну плату військовослужбовців. Також у міністерстві звертали увагу на високі пенсії та вислугу років. Однак на питання про те, чому у 2014 році при маленьких зарплатах люди масово поповнювали ряди ЗСУ, а зараз ніхто не хоче служити в армії нашої країни, Міністерство оборони відповісти не зміг.

Також військовослужбовець розповів про те, чому все-таки люди залишають українську армію. Він зазначив, що бувають випадки, коли офіцер хоче перевестися кудись, він подає необхідні документи, які повертаються лише через півроку з позначкою «недоцільно».

amp.hyser.com.ua

У зв’язку з цим, військовослужбовець очікує, коли закінчиться термін дії його контракту, щоб заново піти служити в ту частину, в яку йому хотілося б. Однак на той час людина усвідомлює, що у нього вдома накопичилося безліч проблем, які важливіші для нього, ніж служба в армії. Таким чином, Збройні сили нашої країни втрачають людей.

Крім цього, військовослужбовець зазначив, що подібних прикладів у нього безліч. Він звернувся із закликом до Міністерства оборони, щоб відомство не збирало круглих столів, а прислухався до бажань солдатів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*