День обміну військовополоненими корпорація Порошенка відзначила мега-корпоративом

everipedia.org

Повідомляється, що 7 вересня недалеко від Києва пройшов корпоратив для менеджерів корпорації п’ятого президента України Петра Порошенка «Roshen». Даний захід було присвячений 23-ій річниці компанії.

Згідно з інформацією, корпоратив під назвою «Roshen Music Fest» проводився на території елітного кінно-спортивного клубу «Equides Club». Даний захід є традиційним для корпорації екс-президента та проводиться на щорічній основі з великим розмахом.

Відзначається, що на «Roshen Music Fest» 2019 виступали знамениті українські та закордонні артисти. У їх число ввійшла українська рок-група під назвою «The Hardkiss», поп та джаз виконавець зі Сполученого Королівства Джеймі Каллум, а також група «Jungle» з Лондона, яка виконує музику у таких жанрах, як модерн-соул та неосоул.

Повідомляється, що на території всього заміського клубу були облаштовані фотозони з логотипами корпорації «Roshen».

everipedia.org

Нагадаємо, що на корпоративі 2018 року виступали знамениті артисти, серед яких український виконавець Монатік, співачка зі Сполучених Штатів Америки LP, поп-рок-колектив “The Maneken”, італійський виконавець Маріо Біонді, англійська інді-поп-група “Blossoms” та інші.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*