Мер Дніпра Філатов прийняв виклик олігарха Коломойського

crisis.in.ua

Борис Філатов, який обіймає посаду міського голови міста Дніпро, у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» прокоментував новий випуск програми під назвою «Українські сенсації» на телевізійному каналі «1 + 1», де на його адресу надійшли звинувачення у масштабній корупції.

Згідно з інформацією, телевізійний канал олігарха Ігоря Коломойського «1+1» 7 вересня показав в ефірі розслідування корупційних схем у місті Дніпро, в якому йшла мова про гучний міст, ліфти багатоповерхових будинків та будівництво метро.

Відзначається, що у програмі були показані городяни та опоненти мера міста, які заявляють про неналежну якість ремонту моста. За словами місцевих жителів, якщо міст буде відкрито вчасно, тоді слідом його доведеться закрити, а також, що можливо його й зовсім не здадуть в експлуатацію.

Городяни повідомили, що у Дніпрі не потрібен метрополітен, а витрачені кошти краще б були спрямовані на те, щоб навести порядок з наземним громадським транспортом. Також скарги надійшли на ліфти у багатоповерхових будинках, оскільки нібито тендери на їх ремонтні роботи виграють лише певні особи.

crisis.in.ua

Крім цього «експерти» програми висловили свою думку стосовно того, що Борис Філатов самостійно не зміг би організувати подібну схему, тому вони не виключили допомогу екс-президента України Петра Порошенка.

У відповідь на випущену програму міський голова Дніпра заявив, що він прийняв виклик Ігоря Коломойського.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*