З 2020 року поліціянти України отримуватимуть дві соцдопомоги на рік

dpchas.com.ua

Прес-служба Міністерства внутрішніх справ у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» проінформувала про те, що службовцям Національній поліції України на щорічній основі надаватиметься дві соціальних допомоги.

Повідомлення відомства свідчить, що Кабінет міністрів за ініціативою Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції прийняв у серпні постанову, яка була доповнена змінами 8 вересня, про регулювання виплат соцдопомоги поліціянтам.

Згідно з інформацією, раніше передбачалась лише одна соціальна допомога, яка виділялася на оздоровлення, а її розмір дорівнював суму до посадового окладу, що становить позначку нижче рівня грошового забезпечення.

dpchas.com.ua

У Міністерстві внутрішніх справ уточнили, що з початку наступного року буде дві соціальних допомоги, як і в інших державних службовців. Одна з них буде виділятися на оздоровлення. Її сума складе не менше окладу за посадою та не більше розміру грошового забезпечення — однієї заробітної плати. А друга соцвиплата буде виділятися на розв’язання соціально-побутових питань. Її розмір складе суму не більше однієї зарплати.

Відповідно до даних, розміри допомоги будуть визначені, ґрунтуючись на наявному фінансуванні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*