Україна зіткнулася з дефіцитом палива

avtomaniya.com

Згідно з інформацією, розміщеною на «Oilpoint», деякі автоматичні заправні станції не змогли працювати через відсутність палива, оскільки у деяких нафтобаз не було можливості для поповнення своїх запасів.

Як зазначається, нестача в першу чергу пов’язана з тим, що «Укрзалізниця» не може впоратися з навантаженням, яка виникла після збільшення чисельності вантажів. Поряд з цим, ще однією причиною дефіциту є повільна робота митних органів на основних станціях, куди прибувають вантажі.

У повідомленні також зазначають, що робота деяких станцій залізниці виявилася паралізована. Потяги з вантажем доходять на місце призначення протягом 20-30 днів, замість 7-ми. При цьому, склади на станції Дарниця можуть простоювати близько 20-ти днів.

Також уточнюється, що на зазначеній станції останнім часом поліпшується ситуація з роботою, чого не можна сказати про станцію Коростень. Учасники ринку звернулися із закликом до державної влади про збільшення штату митних органів, щоб прискорити процес оформлення вантажів.

avtomaniya.com

Варто нагадати, що на початку минулого місяця компанії припинили закуповувати імпортувати нафтопродукти за допомогою трубопроводу. У зв’язку з цим, навантаження на порти та залізничний транспорт збільшилася.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*