За несанкціоновані переговори з Росією – кримінальна справа і термін

vse.media

Сергій Рахманін, який обіймає посаду голови фракції «Голос», у ході погоджувальної ради 9 вересня повідомив про те, що у парламенті готується проект закону, який передбачає кримінальну відповідальність за самовільне втручання у переговорний процес з чиновниками з Російської Федерації у питанні звільнення громадян України.

Згідно з інформацією, парламентарії від фракції «Голос» на даний момент вже допрацювали законопроект, який незабаром буде зареєстрований у Верховній Раді. У даному документі мова йде про криміналізацію несанкціонованих переговорів з представниками держави-агресора.

Сергій Рахманін вважає, що питання також потрібно включити до порядку денного сесії, після чого він повинен бути розглянутий парламентарями.

У групі самовисуванців «За майбутнє» заявили про те, що вони підтримують законопроект, в якому йдеться про введення покарання за участь у переговорному процесі від імені України неуповноваженими на це особами. Оскільки питанням звільнення українських громадян з полону РФ має займатися держава, а не політичні сили та окремі політики, метою яких є PR-діяльність.

vse.media

Представник групи «За майбутнє» Тарас Батенко зазначив, що у контексті складностей у знаходженні спільної мови з Російською Федерацією у питанні звільнення наших громадян з полону будь-яке втручання у переговори окремих осіб сприятиме лише віддалення мира, ніж його наближенню.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*