Мінські угоди – це ганьба України, їх необхідно кардинально змінити

news.liga.net

Голова комітету Верховної Ради, який займається питаннями зовнішньої політики, Богдан Яременко в одному зі своїх інтерв’ю висловив думку про те, що Мінські угоди необхідно трансформувати. Крім цього, на думку парламентарія, слід змінити методи їх реалізації.

Народний депутат звернув увагу на те, що ці домовленості нікуди не подінуться, ніхто з учасників не може відмовитися від них. Крім цього, багато хто заявляє про необхідність їх реалізації, особливо часто такі заяви звучать від представників Росії.

Так, в першу чергу необхідно забезпечити відведення військ в 3-х місцях та провести узгодження «формули Штанмайєра». Яременко нагадав, що чинні угоди цього не передбачають. Депутат наполягає, що Україні слід трансформувати угоди, а на деяких етапах кардинально змінити трактування та методи реалізації зазначених домовленостей.

news.liga.net

Поряд з цим, Богдан Яременко заявив, що дані угоди ганебні, а результату вони не дали. Він упевнений, що найближчим часом в України не буде можливості, щоб відмовитися від цих угод. Депутат додав, що Мінські домовленості є частковою капітуляцією України.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*