Верховна Рада України готова до розгляду державного бюджету

nahnews.org

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков в ході засідання погоджувальної ради виступив із заявою про те, що парламентарі розглянуть законопроект про бюджет держави на наступний рік на пленарному тижні з 17-го по 20-е вересня.

Разумков також розповів, що на пленарному тижні мають намір розглянути ще близько 38-ми питань, одне з яких буде присвячене держбюджету на наступний рік. Він попросив комітети організувати свою роботу таким чином, щоб всі альтернативні проекти закону, які були подані згідно з регламентом, також були розглянуті.

Водночас, спікер звернув увагу, що згідно з нинішнім законодавством, уряд нашої країни зобов’язаний подати проект закону про держбюджет не пізніше 15 вересня.

nahnews.org

Варто підкреслити, що підготовкою відповідного законопроекту займається Мінфін. Після того, як проект закону буде складений, він розглядається на засіданні уряду, яке має затвердити його та подати в Раду.

Законопроект про бюджет, на відміну від інших проектів, парламентарії розглянуть в ході трьох читань. При цьому, між першим та другим читання в законопроект можуть вноситися зміни. Даний проект закону підписується спікером та головою держави, після чого його публікують в офіційних урядових ЗМІ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*