Україна відроджує вітчизняне кораблебудування

cfts.org.ua

Народний депутат Верховної Ради України Вадим Новинський у процесі спілкування з представниками ЗМІ у кулуарах парламенту заявив, що для відновлення кораблебудівної галузі в Україні держава повинна створити умови підтримки подібні тим, що діють у державах, які є провідними лідерами у цій галузі.

Новинський зазначив, що для досягнення успіхів у кораблебудуванні у нашій державі потрібно прийняти низку законодавчих актів та правил підтримки галузі, що діють у провідних країнах. На даний момент існують лише 5 держав, які займають передові позиції у галузі кораблебудування, серед них Японія, Корея, Туреччина, Федеративна Республіка Німеччина та Китай. У свою чергу в Україні необхідно на державному рівні прийняти законодавчі акти, що забезпечать підтримку даній галузі.

За словами парламентарія, п’ятірка передових країн домоглася успіхів у суднобудуванні лише завдяки спецумовам, наданим державою.

cfts.org.ua

Відповідно до слів Вадима Новинського, ніде у світі ця галузь не змогла стати успішною без створених державою спеціальних правил гри. Політичний діяч вважає, що у Миколаєві можливо відродити кораблебудування, про що він постійно стверджує у період останніх 10 років.

Новинський вірить у те, що суднобудування в Україні буде відроджено, проте це відбудеться лише за сприяння держави.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*