Євросоюз відмовився визнавати “вибори” в анексованому Росією Криму

golosinfo.com

Верховний представник Європейського союзу у питаннях зовнішньої політики та безпеки Федеріка Могеріні виступила із заявою про те, що в Євросоюзі не визнають протизаконну анексію Російською Федерацією Кримського півострова та міста Севастополь, а значить не визнають результати виборів, які пройшли в зазначених регіонах. Дану заяву Могеріні розповсюдила в понеділок 9 вересня в Брюсселі.

Могеріні підкреслила, що в ЄС не визнають анексію та продовжують висловлювати осуд за порушення норм міжнародного права.

golosinfo.com

Крім цього, в Євросоюзі також звернули увагу на те, що будь-яка особа, яка буде нібито обрана народом Кримського півострова та міста Севастополь не буде визнана жодним представником території України. При цьому, Європейський союз незмінно надає підтримку територіальної цілісності та суверенітету нашої країни.

Варто відзначити, що аналогічні заяви про невизнання виборів на анексованих територій оприлюднили й зовнішньополітичні відомства таких країн, як Сполучені Штати Америки, Латвія, Литва, Естонія, Румунія, Грузія та Польща.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*