Генеральний прокурор України – я готовий посадити будь-якого з депутатів

amp.hyser.com.ua

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка розповів в одному зі своїх інтерв’ю про те, що він планує подати до парламенту подання, в яких йдеться про зняття депутатської недоторканності з кількох нардепів у період до початку наступного року, коли наберуть чинності зміни до Основного закону держави про скасування імунітету парламентаріїв.

За словами Генпрокурора, мова йде і про нові справи, а не тільки про ті, що згадував Юрій Луценко, який займав пост Генерального прокурора України.

Рябошапка зазначив, що не виключає того факту, що за наступні кілька місяців можуть з’явитися нові справи, зокрема пов’язані з представниками політичної сили «Слуга народу». Однак на даний момент стосовно нового складу Верховної Ради України немає ніяких напрацювань.

amp.hyser.com.ua

У ході інтерв’ю Генпрокурора було поставлено питання стосовно того, чи може Рябошапка стати особою, яка прийде у парламент та попросить про арешт екс-президента Петра Порошенка. На що голова Генеральної прокуратури України заявив, що у подібній ситуації він буде не просити, а вимагати. Також, за його словами, не існує різниці, чи буде це екс-президент, парламентарій або хто-небудь ще, оскільки перед законом усі рівні. Однак його рука не здригнеться по кому завгодно, хто є у Верховній Раді.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*