Нового міністра юстиції України оточили старими схемщиками

echo-ua.media

На каналі «Свободный» в YouTube був опублікований випуск програми під назвою «Зашквар недели» з Олександром Дубинським, в якому йшлося про те, що новий голова Міністерства юстиції Денис Малюська був оточений радниками колишнього міністра Павла Петренка з метою продовження роботи вже налагоджених у відомстві схем.

Журналіст Влад Сидоренко поінформував, що через деякий час після того, як Міністр вступив на посаду, у нього з’явилися три радники, серед яких Володимир Павленко, Володимир Рудніченко та Андрій Гайченко. Усі три радники є співробітниками міжнародної юрфірми «Integrites», проте, за словами Малюськи, про це ніхто не обізнаний. Голова Мін’юсту зазначив, що ці люди з ним працюють, оскільки вони добре знають схему та здатні допомогти у розв’язанні проблем відомства.

Також джерела у Міністерстві юстиції повідомили, що Андрія Гайченко призначили на посаду заступника міністра з питань виконавчої служби, але на офіційному сайті про це нічого не говориться.

Ведучий програми та нардеп Олександр Дубинський заявив, що гірших кандидатів у радники важко уявити. Адже Міністр вибрав представників основної юрфірми, яка системно обслуговує рейдерську схему у «сімейному підряді» за участю Наталії Бернацької (Севастьянова), що обіймала посаду заступника міністра при керівництві Петренко, та її чоловіка Руслана Бернацького, партнера «Integrites», для їх сприяння у руйнуванні схеми.

echo-ua.media

За словами Сидоренка, після того, як у міністра з’явилися радники, до нього неможливо підійти. У процесі першого дня на посаді з ним ще було можливо розмовляти, проте на даний момент співробітники Мін’юсту можуть розмовляти лише з радниками від юрфірми «Integrites». Та саме вони роздають вказівки працівниками відомства. А згідно з інформацією, один з радників зробив спробу через комісію протягнути деякі необхідні рішення.

Журналіст зазначив, що вертикаль Петренко-Севастьянова-Бернацький стала основною вертикаллю по реалізації та переведенні у готівку даних осіб.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*