Франція наполягає на проведенні саміту “нормандської” четвірки у Парижі у найближчі дні

fanaru.com

Повідомляється, що Французька Республіка виступає з пропозицією про проведення саміту «нормандської» четвірки, у число якої входить Україна, Російська Федерація, Франція та Федеративна Республіка Німеччина, у найближчі дні у Парижі.

Згідно з інформацією, подібну пропозицію озвучив 9 вересня голова Міністерства закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан у Москві у ході прес-конференції, яка була присвячена результатам зустрічі у форматі «два плюс два» голів зовнішньополітичних та оборонних відомств РФ та Франції.

За словами Міністра, Франція хотіла б, щоб у Парижі у найкоротші терміни була організована нова зустріч на вищому рівні у рамках «нормандського» формату. Оскільки Французька Республіка не може вести переговори про взаємодію на довгостроковій основі з Російською Федерацією, якщо ситуація в Україні не зміниться у кращу сторону.

fanaru.com

Ле Дріан зазначив, що було констатовано значний прогрес за період останніх декількох місяців в Україні.

Відповідно до слів голови МЗС Франції, він вважає звільнення 70 полонених, серед яких були 24 моряки, конкретним результатом, який заохочувала Франція. Тому потрібно скористатися поточною ситуацією для того, щоб виконати всі пункти мінських угод.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*