Герой України Надія Савченко отримала офіційний статус — безробітна

beztabu.net

Надія Савченко, депутатка Верховної Ради восьмого скликання та екс-військовослужбовиця ЗСУ, в ефірі телеканалу NewsOne розповіла про свої спроби працевлаштування.

За словами Савченко, через те, що у неї є судимості, з пошуком роботи виникли складнощі. Вона поскаржилася, що в Збройні сили її не візьмуть назад через статті КК України, зазначені в інформації про її судимості, і літак їй не довірять. Вона додала, що для управління авіацією необхідно мати й належний стан здоров’я, який був підірваний під час перебування в місцях позбавлення волі.

Розповідаючи про свої пріоритети в пошуках роботи, Савченко заявила, що шукає робоче місце, де знадобиться фізичне напруження, а контакт з оточенням буде зведений до мінімуму.

beztabu.net

Нагадаємо, що після повернення з російського полону, під час перебування в якому вона обралася до Верховної Ради та стала депутаткою у ПАРЄ, Савченко стала підозрюваною в підготовці масштабного теракту і державного перевороту в Україні. Політикиня здобула свободу напередодні другого туру виборів президента 2019 року.

На позачергових виборах до парламенту Савченко намагалася переобратися, за неї проголосувало вісім виборців.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*