Екс-глава Нацбанку України: мені дуже потрібен політичний притулок у Великобританії

vybor.news

Колишня глава Нацбанку Валерія Гонтарева розглядає варіант про прохання в Сполученому Королівстві політичного притулку. Про це екс-керівник національного регулятора заявила у своєму інтерв’ю.

На даний момент сенсу в такому рішенні немає, зазначила Гонтарева, однак вона не виключила в майбутньому такого варіанту, якщо буде змушена обставинами.

На її думку, наша країна, відкриваючи проти неї кримінальні справи, «гнобить» власного реформатора. Повідомлення про розслідування, в яких вона є фігуранткою, Гонтарева розцінила як «інформаційне свавілля».

Вона висловила припущення, що для боротьби з нею об’єднали свій сили колишній керівник президентської Адміністрації (при Вікторі Януковичі) Андрій Портнов і бізнесмен, колишній голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський.

vybor.news

Нагадаємо, що Гонтарева керувала Національним банком в період з червня 2014 по березень минулого року, після звільнення переїхавши до столиці Великобританії. Після перемоги на президентських виборах Володимира Зеленського у відношенні Гонтаревої були відкриті виробництва. У червні вона поскаржилася на наїзд автомобіля в Лондоні, через що вона була госпіталізована, в ніч на п’яте вересня авто її невістки в Києві було спалено. Обидва інциденти Гонтарева розцінила як реалізацію загроз в її адресу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*