США направили в Україну експертів, які допоможуть пережити холодну зиму

shock.ee

У дипломатичному відомстві Сполучених Штатів Америки в Україні інформують, що американське Міненерго направило в нашу країну групу експертів. Ці експерти повинні допомогти Україні розробити зимовий план дій з урахуванням можливих перебоїв в імпорті природного газу та енергетичних ресурсів з Російської Федерації.

За словами відомства, експерти повинні сприяти адміністрації українського лідера та влади країн у забезпеченні енергетичними ресурсами, які потрібні для того, щоб наша країна не була вразливою від перебоїв в енергетичному постачанні з боку РФ.

shock.ee

У посольстві також підкреслили, що експерти з США будуть співпрацювати з представниками нашої країни та надавати їм допомогу в координації дій на випадок, якщо виникне нестача енергії. Напрями даної місії обговорювалися на зустрічі ОПУ з представниками американського Міненерго в Польщі.

Необхідно нагадати, що такі тристоронні переговори щодо нового договору між Україною та Російською Федерацією про транспортування газу в європейські держави пройдуть 19 числа поточного місяця в Брюсселі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*