1, 2 і 5 копійок перестають бути платіжним засобом в Україні

m.gordonua.com

Згідно з інформацією Національного банку України, з першого числа наступного місяця, такі монети як 1, 2, а також 5 копійок не будуть платіжним засобом в нашій державі. Дані монети не зможуть прийняти ні банки, ні магазини.

У Національному банку також звернули увагу на те, що зазначені монети українці можуть обміняти на інші монети або банкноти протягом 3-х років. Так, аж до кінця вересня наступного року дані монети можна поміняти в будь-якому з банківських відділень.

Водночас, з жовтня 2020 та до кінця вересня 2022 року у українців буде можливість обміняти зазначені монети в установах Нацбанку або в Ощадбанку, Приватбанку, а також у «Райффайзенбанку Аваль».

m.gordonua.com

Також в НБУ повідомили, що поряд з цим поступово вилучатимуться й монети номіналом 25 копійок. Дані монети поки не втратили платіжної здатності, їх повинні приймати як в банках, так й в магазинах. Однак, ті монети, які потрапляють в банки більше не будуть повернуті в обіг. Таким чином, чисельність монет в 25 копійок буде все більше скорочуватися.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*