Порошенко не йде на допити в ДБР, оскільки боягуз, – депутат Дубинський

novyny24.com.ua

Парламентарій від політичної сили «Слуга народу» Олександр Дубинський в одному зі своїх інтерв’ю заявив, що колишній лідер нашої держави Петро Порошенко зловживає своїм мандатом не приходить в Державне бюро розслідувань для проходження допиту.

За словами нардепа, «Європейської солідарності», потрібно звернути увагу на те, що керівник політичної сили Петро Порошенко не може з’явиться на допит в ГБР. Дубинський наполягає, що 5-й лідер нашої країни прикривається мандатом та не ходить на допити у відомство, бо боїться.

novyny24.com.ua

Крім цього, парламентарій підкреслив, що представникам «Європейської солідарності» не можна говорити про порушення в регламенті Верховної Ради, поки їх лідер Порошенко ігнорує допити Держбюро розслідувань та не надає допомоги слідству. Він зазначив, що не слід говорити про регламент того, хто сам не виявляє бажання піти законним шляхом та довести свою вину чи невинність.

Нагадаємо, раніше голова ДБР Роман Труба виступав із заявою про те, що екс-президенту Порошенко все ж доведеться приходити на допити.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*