Перший випадок кнопкодавства у новій Верховній Раді

fbi.media

В ході засідання Верховної Ради, яке відбулися 10 вересня, представникам громадського руху «ЧЕСНО» вдалося зафіксувати на відео момент неперсонального голосування одного з нардепів. Так, першим кнопкодавом парламенту 9-го скликання став позафракційний депутат, самовисуванець з Донецької області Олександр Ковальов.

Відзначається, що в цей день на розгляд парламенту було винесено законопроект про процедуру імпічменту президента. На відео, опублікованому громадським рухом «ЧЕСНО» видно, як в момент голосування Ковальов підійшов до порожнього місця, де повинен був знаходитися інший мажоритарник з Донецької області Максим Єфімов, й натиснув на кнопку. У підсумках голосування навпроти прізвища Єфімова зазначено, що він проголосував «за», хоча на ділі за нього це зробив Ковальов.

Після того, як відео було опубліковано, користувачі почали вимагати від Ковальова пояснень його вчинку. Нардеп спочатку відмовився визнавати факт кнопкодавства, але пізніше все ж підтвердив, що порушив процедуру голосування.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*