Естонія поскаржилася на шкоду від українських мігрантів

imag.one

В ході інтерв’ю міністр внутрішніх справ Естонії Март Хельме заявив, що збільшення кількості українців, які приїжджають до Естонії на заробітки, призвело до виникнення серйозних проблем на рівні суспільства й держави в цілому. За словами Хельме, головна проблема полягає в тому, що українські трудові мігранти відбирають робочі місця у місцевого населення і це, останнім часом, набуває катастрофічних масштабів.

Хельме підкреслив, що приїжджі українці, перш за все, зацікавлені в заробітку і поліпшенні свого матеріального становища, чого вони не можуть домогтися у себе на батьківщині. В результаті трудові мігранти з України готові працювати за нижчу зарплату, що в цілому негативно позначається на місцевому ринку праці, оскільки громадяни Естонії виявляються незапитаними.

imag.one

За словами Хельме, цифри, які показують трудову міграцію зі Східної Європи в Естонію, продовжують збільшуватися з кожним роком. Це призвело до того, що відсоток естонців від загального числа населення країни істотно знизився.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*