На території військових складів України знову гримлять вибухи

vse.media

У прес-центрі Міністерства оборони інформують, що в Калинівці, розташованої у Вінницькій області, на складах відомства сталася пожежа. Як зазначається, 11.09.19. приблизно об 11:30 задимілась територія технічного арсеналу.

У повідомленні сказано, що на місці задимлення зафіксовано 6-ть вибухів боєприпасів, які раніше були вивезені для подальшої ліквідації. На місце події прибула оперативна група, яку очолив перший заступник керівника Генштабу ЗСУ.

Крім цього, на території військових складів працюють представники Держслужби з надзвичайних ситуацій, Нацполіції та військової служби правопорядку в ЗСУ. Місце пожежі намагаються локалізувати.

vse.media

Як зазначається, за попередніми даними причиною задимлення стало загоряння 2-х гектарів сухої трави. У відомстві додали, що в даний час військовослужбовцям та жителям Калинівки нічого не загрожує.

Необхідно нагадати, що у 2017 році на військових складах у Вінницькій області сталася низка вибухів. Варто зазначити, що на складах перебувало 188 тисяч тонн боєприпасів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*