Депутати партії Вакарчука закликали захистити екс-главу “Правого Сектора” Стерненко

izbirkom.org.ua

Парламентарій від «Голосу» Соломія Бобровська звернулася до народних депутатів з закликом створити тимчасову слідчу комісію, якій необхідно провести розслідування низки інцидентів щодо нападів на громадських активістів.

Бобровська наголосила, що в парламенті повинна бути створена така ж комісія, яку створювала Рада 8-го скликання за «списком Гандзюк». Так, інцидентів, пов’язаних з нападами на активістів налічується в даний час 55. При цьому, 5 з них обернулися летальним результатом.

Народний депутат нагадала, що один з таких випадків стосувалося Сергія Стерненко, на життя якого тричі робили замах, в період з 2017 по 2018 роки. Так, за весь цей час ні замовників, ні виконавця не тільки не привернули до кримінальної відповідальності, але й не озвучили їх.

izbirkom.org.ua

Так, Бобровська підсумувала, що громадським активістам необхідно забезпечити безпеку.

Необхідно нагадати, що в травні екс-глава «Правого сектора» в місті Одеса Стерненко вступив в конфліктну ситуацію з жителем Чорноморська. В ході конфлікту Стерненко завдав кілька ножових поранень потерпілому, від яких чоловік помер на місці. Крім цього, ножові поранення отримав ще один місцевий житель. При цьому, активіст зі своєю коханою вели прямий ефір з місця інциденту, де був відображений не тільки конфлікт, але й факт вбивства.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*