Фракція Порошенка пішла в наступ у Верховній Раді під крики «Ганьба!»

dmclip.com

Під час засідання Верховної Ради обговорення законопроекту про внесення змін до Регламенту роботи парламенту ледь не обернулося конфліктом між опозицією та парламентською більшістю. Зокрема, в ході виступу за трибуною співголова фракції «Європейська солідарність» Ірина Геращенко заявила про «захоплення» ВР членами партії «Слуга народу», чим викликала бурхливу реакцію серед присутніх.

У своєму виступі Геращенко провела паралель між партією «Слуга народу» та «зеленими чоловічками, які захопили Крим». Подібні порівняння голова парламенту Дмитро Разумков назвав неприпустимими, у зв’язку з чим, відключив мікрофон представниці «ЄС». Після цього екс-президент України та нардеп від партії «ЄС» Петро Порошенко почав виводити однопартійців до трибуни й звернувся до Разумкова з вимогою надати депутату можливість продовжити виступ.

Голова парламенту розпорядився включити мікрофон, після чого Геращенко заявила, що ВР поступово трансформується в парламент АР Крим.

Протягом всього виступу Геращенко із зали лунали вигуки, крики «Ганьба!» й оплески. Подібну поведінку парламентаріїв Геращенко назвала проявом тиску на опозицію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*