Політв’язень Сущенко має намір продати свої роботи написані в полоні Росії

provse.today

Український журналіст Роман Сущенко, який повернувся на батьківщину 7 вересня в рамках двостороннього обміну політв’язнями між РФ та Україною, повідомив про плани організувати благодійний аукціон, на якому будуть представлені його роботи, написані в неволі. Відзначається, що всі отримані гроші будуть спрямовані на допомогу політв’язням, утримуваним на території РФ.

Сущенко розповів, що, попри умови, в яких він змушений був знаходитися кожен день, йому вдалося знайти натхнення й написати кілька картин, а точніше комбінацій експериментального характеру, виконаних кульковою ручкою з використанням натуральних барвників.

За словами журналіста, в пошуках натхнення він перегортав журнал «Дзеркало тижня», де час від часу траплялися кольорові зображення українських та європейських міст. Крім цього, він підтримував зв’язок з однією німецькою художницею, яка надсилала йому листи з вирізками з журналів. Частково допомагали й родичі, які надсилали фотографії Франції з особистої колекції Сущенка.

provse.today

Журналіст звернувся до представників бізнесу та громадських організацій, а також до політиків з проханням надати допомогу в організації благодійного аукціону.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*