МЗС Польщі готовий навчати українських дипломатів і політиків на шляху до ЄС

www.0432.ua

Голова МЗС Польщі Яцек Чапутович заявив, що польські дипломати готові поділитися з Україною позитивним досвідом інтеграції в ЄС та НАТО. За словами Чапутовича, це передбачає, що нова українська політична еліта отримає можливість пройти курс навчання у кращих польських фахівців у сфері дипломатії, й у майбутньому отримані знання застосувати на практиці.

Перш за все, як зазначає Чапутович, мова йде про європейську та євроатлантичну інтеграцію, які стоять на порядку денному перед українським керівництвом. Польський дипломат переконаний, що досвід Польщі в плані підготовки, проведення необхідних реформ та перетворень на рівні держави й суспільства стане корисним для України. В першу чергу ці знання важливі для українських дипломатів, які представляють країну на міжнародному рівні, а також для політиків та інших осіб, які займаються політичною діяльністю.

www.0432.ua

Чапутович зазначив, що в рамках планованих курсів українських дипломатів та політиків ознайомлять з політсистемою Польщі, системою держслужби та іншими аспектами, що представляють значущість в плані вибудовування власної моделі дипломатії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*