Глава МВС України Аваков розповів про свою відставку

crisis.in.ua

Заява про звільнення міністра внутрішніх справ завжди знаходиться на столі у голови держави, заявив Арсен Аваков. Таким чином він спростував інформацію, яка опублікована на деяких українських каналах у месенджері Telegram про його майбутню відставку.

Подібні публікації з’явилися вчора 11 вересня, з посиланням на «власні джерела». Аналогічне повідомлення опублікував на своїй сторінці в Facebook журналіст Володимир Бойко.

У коментарях до запису свого Бойко припустив, що причиною звільнення Авакова могли стати сперечання, що виникли між міністром МВС і президентом Володимиром Зеленським, через передачу Нацгвардії зі структури МВС у безпосереднє підпорядкування голові держави.

crisis.in.ua

Деякі засоби масової інформації та українські користувачі соціальних мереж провели аналогію між «звільненням» Авакова та аналогічної не відбулася відставкою глави президентського Офісу Андрія Богдана. Спочатку в пресі з’явилися повідомлення про відхід Богдана з посади, пізніше з’ясувалося, що члени команди Зеленського «за замовчуванням» написали такі заяви, які ніхто не підписав.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*