Два депутати Верховної Ради принесли вибачення за «кнопкодавство» і відмовилися від зарплати

From-ua.com

Народні обранці дев’ятого скликання Олена Копанчук і Сергій Литвиненко з президентської політсили «Слуга народу» відреагували на численні повідомлення про те, що вони викриті в неособистого голосування.

Два депутата принесли свої вибачення перед колегами по парламенту і українським народам. За словами Литвиненка, у його вчинку не було умислу, так як він діяв в режимі «турбо» і нардеп переживав, щоб проекти законів були прийняті.

Разом з Копанчук Литвиненко відмовився від місячного окладу народного депутата: грошові кошти будуть перераховані в благодійні фонди.

From-ua.com

В період президентської кампанії і під час позачергових виборів до Верховної Ради Володимир Зеленський і представники його команди обіцяли припинити практику неособистого голосування, відомого також під терміном «кнопкодавство».

Першим порушником став народний депутат Олександр Ковальов, який пройшов до Верховної Ради за мажоритарним округом. Коли його неособисте голосування було викрито рухом «Чесно», політик пригрозив його учасникам.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*