Кличко має намір розпустити Київраду

Golos.ua

Повідомляється, що Віталій Кличко, який обіймає посаду голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) 12 вересня перед початком пленарного засідання представницького органу місцевого самоврядування — Київради заявив, що будуть організовані консультації з керівниками фракцій парламенту України та груп міськради з метою дострокового припинення функціонування поточного складу Київської міської ради.

Відповідно до заяви мера, він ініціює консультації з головами фракцій парламентаріїв для того, щоб обговорити питання стосовно припинення повноважень чинного складу Київради.

Міський голова повідомив, що 12 вересня на засіданні присутні депутати, які відповідальні перед своїм електоратом, проте достатньої кількості членів засідання для того, щоб воно було визнано правоможним — немає. Це відбувається з тієї причини, що з багатьма депутатами «працюють», внаслідок чого підривається та дестабілізується функціонування влади Києва.

Golos.ua

Мер зазначив, що дана ситуація склалася перед запуском опалювального сезону, бюджетного процесу. Адже саме зараз необхідно зайнятися вирішенням безлічі питань, які стосуються забезпечення життєдіяльності Києва.

Кличко додав, що його не цікавлять будь-які домовленості та маніпуляції. Оскільки за свої діяння члени КМДА будуть нести відповідальність перед городянами, які обрали їх, що станеться вже досить скоро.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*