Правоохоронці України проводять масові обшуки у справах Порошенко

Akcenty.com.ua

Юрист Андрій Портнов, який обіймав посаду заступника голови Адміністрації Президента у період з 2011 по 2014 роки, повідомив на своєму каналі у месенджері «Телеграм» про те, що 12 вересня співробітники правоохоронних органів проводять масові обшуки у кримінальних справах, фігурантом в яких виступає колишній голова України Петро Порошенко.

Відповідно до повідомлення, на даний момент проводяться санкціоновані судом масові обшуки у кримінальних справах екс-президента. Таким чином, у справі про мародерство та розкрадання в армії слідчі дії здійснюються правоохоронцями у будинку Валерії Гонтарєвої, яка займала пост голови Національного банку України, у державному концерні «Укроборонпром», а також у структурах, які брали участь у процесі відмивання коштів, вкрадених в оборонній сфері командою колишнього президента України Петра Порошенка.

За словами Портнова, у міжнародному аеропорту Жуляни у Києві правоохоронці продовжують обшуки по виробництву стосовно використання екс-головою держави підроблених паспортів при перельоті на Мальдіви.

Akcenty.com.ua

Згідно з інформацією, Валерія Гонтарєва підтвердила факт проведення обшуків. За її словами, у столиці за місцем прописки на вулиці Велика Житомирська правоохоронці за допомогою лома зламали двері та обшукують квартиру.

Роман Труба, який обіймає посаду директора Державного бюро розслідувань України, на своєму каналі у «Телеграм» опублікував повідомлення про підтвердження проведення обшуків у держконцерні «Укроборонпром», а також у підприємствах-експортерах, що входять у склад концерну.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*