Безробітну Савченко помітили в аеропорту на рейсі в Чорногорію

www.cdm.me

У мережі з’явилися фотографії колишнього народного депутата Верховної Ради України 8-го скликання Надії Савченко та її сестри Віри в аеропорту. Як повідомив один з користувачів колишній парламентарій слідувала в Чорногорію.

Також наголошується, що Савченко з сестрою здійснювали переліт першим класом в Тіват. Даний курорт не можна назвати бюджетним.

Варто відзначити, що до цього Надія Савченко стала на облік в Центр зайнятості, оскільки не може знайти роботу. Примітно, що в центрі можуть призначити співбесіду в будь-який з днів, а, якщо громадянин відмовляється від трьох пропозицій з роботою, його позбавляють соціальної допомоги. У зв’язку з цим в мережі з’явилися дві думки: або бюджет сім’ї Савченко не такий вже й маленький, або сестри поїхали в Чорногорію в пошуках роботи.

www.cdm.me

Водночас, раніше Савченко заявляла, що не зможе вже повернутися на службу в ЗСУ, оскільки має судимість. Проте екс-депутат хоче знайти таку роботу, на якій вона зможе працювати фізично та практично не буде контактувати з людьми.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*