Гроші на кінематограф України йдуть у небуття

gisteo.com

Парламентарій Верховної Ради від політичної сили «Опозиційна платформа – За життя» Олександр Качний повідомив про необхідність перевірки виділених державою грошей на підтримку кінематографа. Він зазначив, що підтримка кінематографа є потрібною справою, проте існує низка зауважень, які слід враховувати в процесі розподілу грошей.

Так, Качний нагадав, що на розвиток кінематографа держава виділила понад п’ятсот мільйонів гривень. Поряд з цим, кіновиробники отримали ще близько 1 мільярда 700 мільйонів гривень в рамках інших програм.

Водночас, протягом останніх років з продажу квитків на кінострічки, які випускалися завдяки підтримці держави, в бюджет повернулося лише 30 мільйонів гривень. У зв’язку з цим, нардеп пропонує ввести законопроект з критеріями для відбору кіновиробників, які отримуватимуть державну підтримку.

gisteo.com

Качний заявив, що необхідно звернутися до представників правоохоронних органів та Рахункової палати для здійснення перевірки витрачання бюджетних грошей. Він звернув увагу на те, що 11,7 мільярдів є великими грошима, та їх використання треба контролювати.

За словами депутата, держава потребує патріотичних фільмів, проте спочатку необхідно розібратися як саме витрачаються кошти та які кінострічки українці можуть побачити в результаті.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*